Strona główna » Artykuły » Pierwszy zakup – czyli wstęp do LATEKSoholizmu :)

Pierwszy zakup – czyli wstęp do LATEKSoholizmu :)

ArtykułyLateks

Wiele osób bardzo lubi błyszczący wygląd materiału. Ci, który decydują się na pierwszy zakup lateksowych rzeczy, nie zawsze wiedzą czym tak naprawdę jest 100 % latex. Lateksem zwykle nazywa się lykrę/spandeks, pvc/vinyl lub inne podobne połyskujące materiały – to jest błąd. Prawdziwy lateks to guma, a nie tkanina, dlatego lateks może być nieco „trudny” dla tych, którzy stykają się z nim po raz pierwszy w życiu. 

Wygląd nowych lateksowych rzeczy może rozczarowywać, ponieważ początkowo nie posiadają one „TEGO” połysku i wyglądają dość nieestetycznie; są pokryte talkiem, który należy umyć przed nabłyszczeniem.

Istnieje wiele środków do pielęgnacji oraz nabłyszczania lateksu. Aby uzyskać efekt taki jak na zdjęciach produktowych, należy użyć dowolnego nabłyszczacza (może to być zwykły silikon na bazie wody). Wystarczy dodać kilka kropel specyfiku do letniej wody, w której zanurzamy lateksowe ubranie. Po wysuszeniu możemy cieszyć się intensywnym, głębokim kolorem i… połyskiem, który możemy jeszcze bardziej wzmocnić ponawiając wcieranie nabłyszczacza.Poniżej przykładowe środki do pielęgnacji i nabłyszczania (efekt nabłyszczenia, zależy od rodzaju specyfiku, a także sposobu nakładania)


Jeśli już zdecydowałeś się na zakup lateksowych ubrań,
przeczytaj koniecznie inne pomocne artykuły:

  1. http://toxic-girls.com/artykuly/jak-pielegnowac-lateks/
  2. http://toxic-girls.com/artykuly/lateksowa-etykieta/
  3. http://toxic-girls.com/wideo/jak-ubrac-lateksowe-ponczochy/
  4. http://toxic-girls.com/news/lateks-budowa-chemiczna-rodzaje-i-zastosowanie/

zapraszamy :

www.latex.shop.pl

www.toxic-girls.pl/latexclothing/